Hakkımızda

Hakkımızda

Growther, “Let’s Growth Together” vizyonuyla yola çıkmıştır.

Müşterilerimizin analizinden yola çıkarak tasarlanan yol haritası, veriye dayalı performans takibi, %100 müşteri memnuniyeti ve inovatif düşünce ile operasyon yönetme anlayışını benimsemiş yeni nesil bir danışmanlık firmasıdır.

Growther olarak, hizmet verdiğimiz alana yönelik sizin markanız özelinde gerçekleştirdiğimiz analizler sonucunda verilerden yola çıkarak sizin için en uygun stratejiye karar verir ve danışmanlık veriyor olduğumuz alanda mutlak, istikrarlı başarıyı hedefleriz.

Genç fakat dinamik bir ekipten oluşan Growther, aynı zamanda hizmet almak istediğiniz alanda sizi alanında yetkin ve tecrübeli danışmanlar ile bir araya getirirken, bu süreç içerisinde %100 müşteri memnuniyetini ve müşteriye sürecin her parçasında şeffaf olmayı benimsemektedir.

Benimsenen bu düşünceler doğrultusunda Growther olarak; Proje Yönetimi, Bilgi & Teknoloji, İnsan Kaynakları ve Dijital Medya konularında danışmanlık hizmetleri veriyor, faaliyetlerimizi Türkiye’de sürdürüyoruz.


Referanslarımız

Growther, kurulduğundan bugüne her zaman ideali olan şirketlerle çalışmıştır. Verdiği danışmanlık hizmetleri ile alanlarında yenilikçi, sonuç odaklı ve %100 müşteri memnuniyeti mentalitesiyle çalışan firmamız, faaliyetlerini Türkiye çapında sürdürmektedir.