beGrowther

Birlikte Çalışalım

Growther olarak, ulaşılabilir olmaya ve %100 müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Bu sebeple sizler için tarafımıza sıkça sorulan sorulara yer verdik. Eğer aradığın yanıtı bulamadıysan hemen butona tıkla, en kısa sürede seninle iletişime geçelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Growther sistemi nasıl çalışır?

Growther olarak, hizmet verdiğimiz alana yönelik sizin markanız özelinde gerçekleştirdiğimiz analizler sonucunda verilerden yola çıkarak sizin için en uygun stratejiye karar verir ve danışmanlık veriyor olduğumuz alanda mutlak, istikrarlı başarıyı hedefleriz.

Growther ile nasıl çalışabilirim

Growther olarak, ulaşılabilir olmaya ve %100 müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Bu nedenle web sitemizde bulunan “beGrowther” sekmesine girerek oluşturmuş olduğumuz formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduğunuz andan itibaren en fazla 1 iş günü içerisinde Growther ekibi sizinle iletişime geçecek ve toplantı saati ayarlanacaktır.

Şirketimin eksiklerini nasıl tanımlayabilirim?

Firmanızda bir eksik olduğunu düşünüyor fakat henüz durum tespiti gerçekleştirmediyseniz veya yalnızca firmanızın durumunu test etmek istiyorsanız, Growther yapacağı veriye dayalı test yöntemleri ile beraber sadece alana yönelik durum tespitleri gerçekleştirirken aynı zamanda isteğe yönelik 360 derece performans değerlendirleri yaparak size firmanız hakkında genel ve ayrıntılı bir sonuç sunacaktır.

"Let's Growth Together" süreci nasıl işliyor?

Web sitemizde bulunan “beGrowther” sekmesinden müşteri adaylarımız için oluşturmuş olduğumuz formu doldurarak Growther ile beraber yükselmenin ilk adımını atmış olursunuz. Daha sonrasında Growther ekibinin sizinle iletişime geçmesi ve toplantı gününün ve tarihinin belirlenmesinin ardından gerçekleştireceğimiz toplantıda sizin sorunlarınızı detaylı olarak dinleriz. Daha sonrasında sizin firmanız ve sorunlarınız özelinde yapacağımız ön çalışma ile beraber Growther olarak size teklifimizi sunarız. Growther, teklif onaylandığı anda zaman kaybetmeden çalışmalarına başlar ve firmanız için en az sizin kadar mutlak , istikrarlı başarıyı hedefleyerek çalışmalarını gerçekleştirir.

GrowtherKariyer

Buraya yazı oluşturmalıyız! Growther olarak, ulaşılabilir olmaya ve %100 müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Bu sebeple sizler için tarafımıza sıkça sorulan sorulara yer verdik. Eğer aradığın yanıtı bulamadıysan hemen butona tıkla, en kısa sürede seninle iletişime geçelim.